EURO DORI TRANSPORT HU Kft.

Dinamikusan fejlődő nemzetközi és belföldi fuvarszervezéssel foglalkozó, 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező fuvarszervező cég, az EURO DORI TRANSPORT HU Kft. üzletági bővülés miatt keres, saját és alvállalkozói nyerges szerelvény flottájához Nemzetközi, fuvarszervezőt, diszpécsert

Nemzetközi fuvarszervező / diszpécser

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi szerződött megbízóink és eseti megbízóink fuvarigényének szervezése, lebonyolítása.
  • Szállítások nyomon követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal,
  • Fuvarszervezéshez, járműirányításhoz tartozó adatbázis folyamatos használata,
  • A fuvarfeladatokhoz tartozó teljes adminisztráció elvégzése,
  • Szállítási kapacitások optimalizálása,
  • Járműszerelvények irányítása,
  • Felmerülő szállítással kapcsolatos problémák kezelése,
  • Sérült szállítmányok kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Magabiztos felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • 3-5 éves nemzetközi fuvarszervezői és jármű irányítási tapasztalat.
  • Angol és vagy német, olasz, spanyol, francia, román nyelvtudás.
  • Dinamikus, nyitott, önálló, proaktív személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kivalló kommunikációs készség,
  • Határozott személyiség,
  • Proaktív rugalmas hozzáállás
  • Gyors önálló problémamegoldó képesség
  • Munkájában szervezett, jó időgazdálkodó
  • Jó stresztűrő képesség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Stabil hosszutávú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Barátságos, jó hangulatlégkör, modern munkakörnyezet
  • Céges telefon
  • Versenyképes, kimagasló teljesítés esetén premizált jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Francia (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Spanyol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Olasz (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Román (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy út 30.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.