Bővülő csapatunkba keresünk:

Nemzetközi fuvarszervező

munkatársat.

Feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése
  • Vámügyintézéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok és kapcsolattartás
  • Folyamatban lévő szállítások nyomon követése
  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
  • Állandó kapcsolattartás az alvállalkozókkal és sofőrökkel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Napi szállítási riportok készítése

Elvárások:

  • Nemzetközi fuvarszervezésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, francia nyelv ismerete előny
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office programok ismerete
  • Felelősségteljes, magabiztos, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • A szállítmányozási piac ismerete
  • Legalább középfokú végzettség
  • Vámügyintézéssel kapcsolatos adminisztráció ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Családias légkörű, nem „multi” szemlélet
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapat
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület