BHS Trans Kft.

Lételemed a szervezés, tervezés, de szívesen koordinálsz komplett folyamatokat is? Szívesen dolgoznál az ország legdinamikusabban fejlődő logisztikai vállalatánál, ahol versenyképes juttatási csomagot kínálnak? Ha a válaszod igen,

Itt a lehetőség!

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet
  • Ha megszomjazol mindig vár a hűtőben egy hideg üdítő
  • Kávé különlegességeinkkel mindig feldobjuk a napodat
  • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak

Feladatok:

  • Nemzetközi saját flottás fuvarozási ajánlatkérésekre megoldások, árajánlatok kidolgozása
  • Megfelelő fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése
  • Meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, ügyfélkör bővítése
  • Saját fuvareszközös gépkocsivezetők napi szintű koordinálása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása, járművezetők elszámoltatása
  • társasági fuvareszközök optimális kihasználása a kiemelkedő vevői szolgáltatás érdekében,
  • Riportok, kimutatások készítése
  • nemzetközi közúti, import és export, illetve belföldi komplett-, rész-, és gyűjtőfuvarozással kapcsolatos saját fuvareszközös szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Sérült szállítmányok kezelése

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, barátságos, megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú vagy szakirányú (preferáltan logisztikai területen szerzett) végzettség
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.