A 119 éves MAGYAR AUTÓKLUB „sárga angyalaira”, a műszaki állomások országos hálózatára évtizedek óta számíthatnak a hazai és nemzetközi utakon autózók, éjjel-nappal, az év minden napján.

Nemzetközi Segélyhívó Központunk (CC) vezető helyettesi, operatív csoportvezetői feladataira
keressük új munkatársunkat

NEMZETKÖZI CC OPERATÍV CSOPORTVEZETŐ

pozícióra

    A kihívást, az érdekes feladatokat és a csapatvezetést kedvelő pályázók számára ideális munkahely a MAK Nemzetközi Segélyhívó Központja, mert rendkívül fontos és felelősségteljes szolgáltatást nyújtunk a klubtagok és az assistance szolgáltatási körbe tartozó összes autós számára.

Csoportvezetőként a szükséges végzettség, nyelvtudás:

    • középfok (érettségi)
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:

    • 15-20 fős CC ügyintézői csapat operatív irányítása (2-3 év)
    • tárgyalóképes nyelvtudás (bármely európai nyelv)

Főbb feladatok:

    Lelkes és fiatalos csapatunkban az új operatív csoportvezetőnk feladata többek között:
    • az ügyintéző munkatársak számára a támogató pozitív légkör biztosítása
    • a CC ügyfélcentrikus, hatékony, folyamatos munkarend szerinti működtetése
    • a napi, összetett feladatvégzés és az ehhez kapcsolódó munkaszervezés
    • együttműködés a CC vezetésével a csapat szakmai támogatása és a közösség fejlesztése érdekében

Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű, alkalmazotti státusz, heti 40 órás munkarend
    • korrekt, havi fix fizetés
    • béren kívüli juttatások: okostelefon; utazási támogatás, egészségvédő program, ingyenes Autóklub tagság, kedvezményes vállalati üdülő (Csopak)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Berda József u.15.

Várjuk a segítségnyújtás, az ügyfélkiszolgálás minősége iránt elkötelezett, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkező pályázók jelentkezését a Magyar Autóklub Nemzetközi Segélyhívó Központjának (CC) operatív csoportvezetői pozíciójára!
Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát, kísérő levelét fizetési igényének megjelölésével küldje el részünkre.

Jelentkezési határidő: 2019. november 17. (Hirdetés megjelenésének függvényében 30 nap)

Vonzáskörzet: Budapest és az agglomeráció; Pest megye