IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Németül beszélő ügyfélkapcsolati munkatárs

Mi lenne a Te feladatod?

  • Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és kiosztása megfelelő megoldócsapatoknak
  • Egyszerűbb problémák megoldása
  • Hálózati eszközök figyelése automatizált monitorozó rendszerben
  • Proaktív hibamegoldás, előrejelezhető kiesések megakadályozása
  • Jegykezelő rendszer használata, incidensek logolása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Erős középfokú német ÉS alapfokú angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség (előny: diploma)
  • Többműszakos munkavégzés vállalása (alkalmanként hétvégi napokon) nemzetközi szolgáltatás miatt
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Informatikai affinitás: új programok gyors elsajátítása, gördülékeny munkavégzés komplex rendszerekben, képesség multitaskingra

Előny:

  • Releváns munkatapasztalat

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.