Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
KTK Zsalutechnika Kft.
Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel, fémipari szereléssel és ingatlan gazdálkodással, ingatlan üzemeltetéssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.
Miskolci csapatunk bővítéséhez keresünk

NÉMETÜL BESZÉLŐ IRODAI ASSZISZTENS

munkatársat

Feladatok:

  • Az iroda általános működésének biztosítása
  • Beékező emailek, telefonok fogadása magyar és német nyelven
  • Levelek, számlák, pénztár elkészítése, könyvelési anyagok előkészítése magyar és német nyelven
  • Álláshirdetések feladása, adatbázis kezelése
  • Jelentkezők fogadása, interjúztatása, kiértékelése
  • Szálláskeresés Németországban
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező kis cégcsoport
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas, előre megbeszélhető munkaidő, Teljes (napi 8 órás) vagy részmunkaidős (napi 6 órás) munkavégzés
  • Kellemes, kis létszámú családias munkakörnyezet
  • Alapbér + próbaidőt követően teljesítménybér

Egyéb információ az állásról:

  • Betölthető pozíciók száma: 1 fő
  • Várható munkakezdés: azonnal
  • Fizetés (nettó): bérigényét kérjük megjelölni

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3527 József Attila utca 74.

Amennyiben a fent jelzett pozícióra jelentkezni szeretne, kérjük küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát a "jelentkezem" gombr kattinta a pozíció megjelölésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: KTK Zsalutechnika Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Németül beszélő irodai asszisztens
  • Rövid pozíció név: Irodai asszisztens
  • Hirdető cég: KTK Zsalutechnika Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: Az iroda általános működésének biztosítása Beékező emailek, telefonok fogadása magyar és német nyelven Levelek, számlák, pénztár elkészítése, könyvelési anyagok előkészítése magyar és német nyelven Álláshirdetések feladása, adatbázis kezelése Jelentkezők fogadása, interjúztatása, kiértékelése Szálláskeresés Németországban Egyéb adminisztratív feladatok
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Folyékony német nyelvtudás Jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-13