Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Németül beszélő hibakezelő munkatárs

Mi lenne a Te feladatod?

  • Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és kiosztása megfelelő megoldócsapatoknak
  • Egyszerűbb problémák megoldása
  • Hálózati eszközök figyelése automatizált monitorozó rendszerben
  • Proaktív hibamegoldás, előrejelezhető kiesések megakadályozása
  • Jegykezelő rendszer használata, incidensek logolása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Erős középszintű B2 német nyelvtudás (angol nyelv ismerete előny)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Többműszakos munkavégzés vállalása, klasszikus 8 órás beosztással (éjszakai pótlékkal)
  • Legalább felhasználói szintű informatikai tudás, jó próblémakezelő készséggel - pl. MS Office ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tanulási készség egy fiatalos csapat részeként
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Németül beszélő hibakezelő munkatárs
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Informatikai, hálózati hibák regisztrálása és kiosztása megfelelő megoldócsapatoknak Egyszerűbb problémák megoldása  Hálózati eszközök figyelése automatizált monitorozó rendszerben Proaktív hibamegoldás, előrejelezhető kiesések megakadályozása Jegykezelő rendszer használata, incidensek logolása
  • Elvárások: Erős középszintű B2 német nyelvtudás (angol nyelv ismerete előny) Legalább középfokú végzettség Többműszakos munkavégzés vállalása, klasszikus 8 órás beosztással (éjszakai pótlékkal) Legalább felhasználói szintű informatikai tudás, jó próblémakezelő készséggel - pl. MS Office ismerete Kiváló kommunikációs és tanulási készség egy fiatalos csapat részeként Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>