A CPL Integrated Services globális service desk szolgáltatóként támogatja nemzetközi, multinacionális partnereit 18 idegen nyelven, informatikai kérdésekben. 2011 óta igyekszünk egy stabil, kiszámítható és fejlődési lehetőségekben gazdag munkahelyet teremteni dolgozóinknak miközben ügyfeleinknek a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást nyújtjuk.

Erőfeszítéseinknek köszönhetően 2015 és 2016 években is megnyertük a Közép-Kelet-európai Shared Service Centres gála díját „Legjobb Munkáltató”kategóriában.
CSATLAKOZZ HOZZÁNK, MINT

Német nyelvű Senior Technical Support Analyst - JO-1507-313339

Feladatkör:

  • Kapcsolattartás nemzetközi B2B partnerek munkatársaival német nyelven
  • Informatikai hiba bejelentések kezelése
  • Technikai problémák priorizálása, nyomonkövetése
  • A Level2 csapat proaktív támogatása, hibajegyek továbbítása
  • Professzionális segítségnyújtás partnercégek számára telefonon valamint e-mailben
  • Meetingeken, tréningeken való részvétel

Elvárások:

  • Folyékony német és angol nyelvtudás (minimum B2 szint)
  • Ügyfélcentrikus, kommunikatív személyiség
  • Kí váló problémamegoldó képesség
  • IT Service Desk területen szerzett tapasztalat vagy informatikai végzettség előny

Technikai elvárások:

  • Outlook
  • Exchange
  • Windows
  • Registry
  • Networking

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet és csapat
  • Szakmai fejlődés és karrier építés Magyarország egyik vezető multinacionális cégénél (technikai, quality és people management irányban)
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafeteria + bónusz)
  • Rugalmas munkabeosztás a hétköznapokon
  • Folyamatos szakmai támogatás é ;s tréningek
  • Kihívások, új projektekbe való átmozgási lehetőség

    fizetés: versenyképes

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1114 Budapest, Bartók Béla út 43-47.

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 22.

Jelentkezése feldolgozása érdekében az önéletrajzát / kontakt adatait hozzáadjuk adatbázisunkhoz. Önéletrajza / CV-je benyújtásával erre a hirdetésre hozzájárul személyes adatai tárolásához és használatához.