Autóipari területen szeretne elhelyezkedni és kamatoztatná német nyelvtudását?

Budaörsi multinacionális megbízónk számára keresünk németül magas szinten beszélő munkatársakat a következő pozícióba:

Német nyelvű garanciális ügyintéző

Feladatok:

  • Német és osztrák autókereskedésektől érkező megkeresések fogadása
  • Autóalkatrészekkel / garanciális kérdésekkel kapcsolatos kérdések megválaszolása a cég elektronikus rendszereit használva, esetenként telefonon
  • A garanciális kérelmek kivizsgálása
  • Egyeztetés az üzleti partnerekkel a különböző kérelmek során felmerülő kérdések tisztázása, cselekvési tervek kidolgozása érdekében
  • Részvétel kérdéses eseteket, megbízásokat érintő megbeszéléseken

Elvárások:

  • Erős felsőfokú, közel anyanyelvi szintű NÉMET és társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Érdeklődés autóipar iránt
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Microsoft Office szoftverek felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulékonyság, önállóság a munkavégzésben

Előnyök:

  • Autóipari tapasztalat
  • Garanciális kérelmek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes FIX alapfizetés + cafetéria + bejárási támogatás
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, egy műszakos fix munkaidővel
  • Hosszútávú karrierlehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • Önálló, változatos és kihívásokkal teli munkakör egy családias, fiatalos és jó hangulatú csapatban
  • Belépéskor alapos betanítási időszak, későbbiekben folyamatos képzések
  • Logisztikai, szállítmányozási és autóipari terület megismerése

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.