A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss árut értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata,

Német nyelvű értékesítési asszisztens (call-center) munkatársat keres

győri irodájába.

Feladatok

  • aktív, meglévő ausztriai, német nyelven beszélő vevőkörrel való rendszeres, telefonos kapcsolattartás
  • rendelésfelvétel, telefonos termékajánlás, megrendelések rögzítése
  • adminisztratív jellegű feladatok

Amit Kínálunk

  • motiváló bérezés
  • fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikusan fejlődő, biztos, stabil vállalati háttér

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • erős, szóban is aktív, legalább középfokú, társalgási német nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség (a munkavégzés 70 %-a telefonos kapcsolattartás)
  • lendületes, dinamikus munkavégzés
  • kiegyensúlyozott, agilis személyiség
  • stressztűrő képesség
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • irodai és otthoni munkavégzés

Előnyt Jelent

  • értékesítésben/telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • irodai adminisztratív feladatokban szerzett gyakorlat
  • gasztronómiai ismeretek
  • nagyfokú kreativitás
  • szlovák nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.