Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Jártas vagy az autóiparban? Dolgoztál már minőségbiztosítási rendszerrel?
Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Német nyelvű asszisztens minőségbiztosítási területen

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Belső folyamattámogató alkalmazások (Sharepoint, E-Learning, Belső dokumentációs rendszerek) kezelése, frissítése, karbantartása elsősorban az osztrák piac számára
  • Belső dokumentációk és alkalmazások kezelése a management és quality management igények szerint
  • Támogatás a belső weboldalak létrehozásában és azok továbbifejlesztésében
  • Konferencia weboldalak és alkalmazások karbantartása
  • A minőségirányításban használt eszközök oktatási kézikönyvének elkészítése és frissítése
  • Támogatás a minőségbiztosításhoz és belsős dokumentációs folyamatok létrehozásában és felülvizsgálatában
  • Statisztikai értékelések készítése a minőségbiztosítás területén

Ha mindehhez:

  • Bsc szintű diplomával rendelkezel (műszaki terület előny)
  • Szeretsz rendszerekkel dolgozni és tudsz rendszerben gondolkozni
  • Van releváns tapasztalatod a minőségirányítás vagy a környezetirányítás területén
  • Legalább B2-es szintű, aktív angol ÉS német nyelvtudással rendelkezel
  • Erős analitikai és kommunikációs képességeid vannak
  • Nyitott vagy a nemzetközi utazásokra

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.
A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.
Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.