A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Az SPS szakmai befektetőként 2018-ban vásárolta meg a vasvári térségben 22 éve jelenlévő, több mint 300 főt foglalkoztató dokumentumfeldolgozó központ telephelyeit a kínált szolgáltatásokkal együtt, majd 2020-ban megnyitotta új irodaházát Szombathelyen

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Szombathelyre keres munkatársat az alábbiak szerint:

Német bérszámfejtési ügyintéző

Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Bérszámfejtési végzettség, vagy tapasztalat nem szükséges.

Feladatok:

  • Havi bérszámfejtés elkészítése német ügyfelek számára a német törvények és jogszabályok figyelembevételével
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, a dolgozók személyes adataiban és a munkaviszonyukban bekövetkező változások kezelése (munkaidőváltozás, fizetésben bekövetkező változások, stb.)
  • Munkáltatói igazolások készítése
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, illetve a német kollégákkal telefonon és elektronikus úton
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, illetve feléjük történő adatszolgáltatás
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Folyamatleírások készítése, a folyamatokban és jogszabályokban bekövetkező változások nyomon követése

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség vagy gazdasági érdeklődés (főiskolai-, illetve egyetemi végzettség előny)
  • Magabiztos német és középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Hajlandóság virtuális csoportban való munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Rendszerben, illetve csapatban történő analitikus és logikus gondolkodásmód
  • Haladó MS-Office ismeretek (SAP ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag, illetve bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Átfogó betanulási program
  • Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szombathely