Szombathelyi piacvezető faipari partnercégünk részére keresünk

Nehézgépkezelő

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Technológiai berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése
  • A technológia által faanyaghoz igazodó kés kiállások beállítása, ellenőrzése
  • Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
  • Munkahelyi vezető által kiadott feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2010 után szerzett homlokrakodó és forgózsámolyos nehézgép kezelői engedély
  • Rugalmasság
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Precizitás
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely egy jól működő nagyvállalatnál
  • Kiemelkedően magas alapórabér
  • A törvényben előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el jelentkezését fényképes önéletrajzzal, jogosítvány fénymásolattal és hatósági engedéllyel.