BECK AND PARTNERS Kft.
Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni, ahol megbecsülik a munkáját? Van tapasztalata nehézgép kezelésben? Hogyha IGEN, akkor ne keressen tovább! Partnerünk egy osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozásával, kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság. Jelenleg új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

Nehézgépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Nehézgépekkel anyagmozgatási feladatok ellátása
  • A gépek működésének állandó felügyelete
  • A berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése, folyamatos tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nehézgép kezelői OKJ-s bizonyítvány (új típusú)
  • Forgó-rakodógép kezelésében, fémhulladék rakodásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Többéves nehézgépkezelői gyakorlat
  • Megbízható, kitartó munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Cafeteria
  • Sokoldalú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
  • Barátságos kollégák
  • Hosszú távú munkalehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Különféle típusú nehézgépeken szerzett gyakorlat előny

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkarend: Teljes munkaidő, egyműszakos munkarendben
  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerületi telep – tömegközlekedéssel, autóval és kerékpárral is jól megközelíthető
  • Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!