Kangaroo Group Kft.
Bővülő csapatunkba

Nappalos Targoncavezető

munkatársat keresünk.
A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedjünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak.
Küldetésünk a munka világában való értékteremtés. Szenvedéllyel, elkötelezettséggel, szakértelemmel és önzetlenséggel dolgozunk rajta. Cégünk azt képvisel, akik mi, saját magunk vagyunk: egy rugalmas embercsoport, amely kielégítő válaszokkal szolgál a különböző munkahelyi tematikákra, a leggyorsabb megoldást találja meg a munka világára vonatkozóan, kielégíti mind partnercégeink, mind pedig a munkavállalóink igényeit, teljeskörű sikert és elégedettséget garantálva.

Főbb feladatok, munkák:

Tatabánya közeli logisztikai központtal rendelkező koreai partnercégünk számára Targoncavezető munkatársat keresünk versenyképes kereseti lehetőséggel 1 műszakos, állandó nappalos munkarendbe. A munkavégzés pontos helye Környe, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető Tatabányáról és a környező településekről. Saját gépjármű használata esetén utazási költségtérítést biztosítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Minimum általános iskolai végzettség
* Pontos, precíz munkavégzés
* Érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

* Megbízhatóság, pontosság, precizitás
* Targoncavezetésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

* Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
* Azonnali munkakezdés
* Műszakrend: 1 műszak - hétfőtől péntekig 8.00-17.00
* Kultúrált munkakörülmények, Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás
* Szabad hétvége
* Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
* Tömegközlekedés Tatabányáról és a környező településekről
* Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

2851 Környe

Fényképes önéletrajzzal, melyet a megadott e-mail címre várunk vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthető. Telefonos jelentkezéseket a +36 20 453 4145 és a +36 20 323 0705 számokon fogadunk.