7SEASONS APARTMENTS KFT

A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében.

Nappali recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    A nálunk megszálló vendégek magas színvonalú kiszolgálása, kiemelkedő minőségű és gondoskodó vendéglátás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség
    • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek /excel/
    • Akit mi keresünk, kimondottan nyitott, barátságos, rendkívül talpraesett, jó problémakezelő, ugyanakkor önállóan és csapatban is dolgozni képes személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Releváns szakirányú végzettség/vendéglátás, idegenforgalom/
    • Második idegen nyelv ismerete /francia, orosz, olasz/
    • Szállodában, recepción, szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Fontos megbecsült tagja leszel a szervezetünknek
    • Versenyképes fizetés, bónusz
    • Teljes munkaidős pozíció
    • Értékesítési versenyek
    • Munkaidőkeretben történő munkavégzés (4 munkanap, 2 szabadnap)

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 8.

Fényképes önéletrajzodat türelmetlenül várjuk.