Continental Hotel Budapest****

Díjnyertes belvárosi négycsillagos szállodánk kollégáit keresi Front Office csapatába.

Nappali és éjszakai szállodai recepciós

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése a rendszerben
  • Tájékoztatás, ügyintézés
  • Kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
  • Adminisztratív feladatok, pénzkezelés
  • Taxi és egyéb kényelmi szolgáltatások megrendelése
  • Segítségnyújtás programok szervezésében

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség, pontosság
  • Felelősségteljes, megbízható, érett személyiség
  • Kommunikatív, kedves, barátságos, vendégközpontú attitűd
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Étkezés
  • Összetartó, támogató csapat
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Tréningek, szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés

Előny:

  • Szállodai recepcióban szerzett tapasztalat
  • Az angol mellett még egy idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete: német/olasz/francia/spanyol
  • Állandó éjszakai műszak vállalása
  • Pozitív gondolkodás és kisugárzás, mosoly

    Munkaidő:
    8 óra/nap –nappali beosztásban (06-14 h, vagy 14-22 h)

    éjszakai beosztásban (22–06 h)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1074 Dohány u. 42–44.

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.