A visontai telephelyű Mátrai Erőmű Zrt. a magyar villamosenergia-rendszer egyik megbízható alapegysége. Fő tevékenysége a villamosenergia-termelés. A társaság, döntő mértékben a saját bányáiban külfejtéses technológiával termelt lignitből állítja elő a villamos energiát. A lignitalapú villamosenergia-termelés mellett egyre nagyobb szerepet kap a biomassza alapú-, valamint a fotovoltaikus energiatermelés is.

Társaságunk a Fejlesztés, projektek Osztályra

naperőmű technológus

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Naperőművek üzemfelügyeletével kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Naperőművi rendszereken hibakeresés, hibabehatárolás.
  • Naperőművek karbantartásának megszervezése.
  • Kapcsolattartás a naperőművek tulajdonosaival, a naperőművekhez tartozó külső kivitelezőkkel.
  • A karbantartási és üzemeltetési feladatok támogatása.

Elvárások:

  • Elektronikai technikus, illetve erősáramú elektrotechnikus végzettség,
  • Angol nyelv alapfokú ismerete,
  • Hatékony együttműködő készség,
  • Rugalmasság,
  • Nyitottság az új dolgok iránt,
  • Megfelelő kommunikációs készség,
  • Felelősségteljes magatartás,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Napelem / naperőmű telepítés vagy üzemeltetés vagy karbantartás során szerzett tapasztalat,
  • Villamos alállomás kezelő és/vagy hálózatkezelő képesítés,
  • SAP ismeret,
  • SCADA ismeret.

Amiért érdemes hozzánk jelentkezni:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati juttatások (13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, cafeteria, áramdíjkedvezmény, bejárás támogatása, sport-, rekreáció támogatása)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Visonta

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát 2021. április 30. napjáig juttassa el „Pályázat naperőmű technológus pozícióra” bérigény megjelölésével Horváth-Kiss Nikolett részére Cím: Humánerőforrás-fejlesztési Osztály Mátrai Erőmű Zrt. 3271 Visonta, Erőmű utca 11. vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.