Napelemes ‘Solar’ Értékesítô

Global Union Kft.

Cégünk a japán KYOCERA Solar napelemek magyarországi és európai exkluzív disztribútora. Több mint huszonöt éves múlttal rendelkezünk a piacon, mely idő alatt a vállalat minden tekintetben dinamikusan fejlődött. A Solar üzletág hatékony hazai, illetve nemzetközi fejlesztése érdekében keressük Solar Értékesítői csapatunk új üzletkötő tagját.

Feladatok:

  • Részvétel az értékesítési tervek megvalósításában
  • Meglévő, illetve újonnan felépített partnerkör kezelése, kapcsolatok ápolása
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása, vevőkör bővítése
  • Piackutatás, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Értékesítéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Önálló helyszíni felmérés, ajánlat adás stb.

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat a direkt értékesítésben (napelemes iparági környezetben megszerzett tapasztalat előny)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztosság és természetesség az értékesítési folyamatok közben
  • IT, illetve szoftveres megoldások felé való érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office termékek)
  • Stabil angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség
  • modern és egyben megújuló „zöld” munkakörülmények
  • inspiráló csapat
  • nemzetközi közeg (japán-holland-német-magyar)
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1172. Budapest, Rétifarkas utca 16.