GREENSYS ELECTRIC Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Napelem telepítő

A GreenSys Electric Kft-nél kezdetektől fogva azon dolgozunk, hogy magas minőséget képviselve energia hatékony napelem rendszereket biztosítsunk megrendelőink számára. Ennek köszönhetően az elmúlt évek során országos szintű ismertségre és elismerésre tettünk szert. Sikerünk egyik záloga a teljes körű kivitelezés. Ügyfeleink elégedettsége érdekében piacvezető, minőségi termékeket és duplagaranciás napelemeket használunk a megbízhatóságért és hatékonyságért.

Főbb feladatok, munkák:

Napelemek elhelyezése a tetőszerkezeten. Elektromos kábelek elhelyezése és elvezetése az elektromos elosztóig. Főként tetőszerkezeteken végzendő telepítés. Telephely Érden, kivitelezések országosan.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- csapatok jelentkezését is várjuk!
- telepítéshez szükséges eszközök megléte
- megbízható, pontos, precíz munkavégzés
- referencia munkák
- B kat. jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- napelem telepítésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Vállalkozói, szerződéses

Havi nettó fizetési keret:

900.000 Ft

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Egyéb külföld, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Önéletrajz és referencia munka küldésével