Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

Nagyvállalati hitelkock. elemző

Főbb feladatok:

  • vállalati hitel előterjesztések tartalmi és formai ellenőrzése és minősítése, azok értékelése hitelkockázati szempontból,
  • vállalati kockázatkezelői vélemény elkészítése a hiteldöntésre vonatkozó javaslattal,
  • ágazati tanulmányok véleményezése, ezen tanulmányok készítésében való részvétel,
  • hitelkockázati monitoring tevékenység: negyedéves és ad-hoc monitoring egyaránt,
  • hitelezéssel kapcsolatos belső anyagok, szabályzatok véleményezése, ezen anyagok készítésében való részvétel,
  • hitel iskolában, illetve más belső hitelezési tanfolyamokon részvétel előadóként

Munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS office csomag felhasználói ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Finanszírozás
  • Kockázatkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, kattintson a lenti "Jelentkezem" gombra.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Nagyvállalati hitelkock. elemző
  • Rövid pozíció név: Kockázatelemző
  • Hirdető cég: K&H Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: vállalati hitel előterjesztések tartalmi és formai ellenőrzése és minősítése, azok értékelése hitelkockázati szempontból, vállalati kockázatkezelői vélemény elkészítése a hiteldöntésre vonatkozó javaslattal, ágazati tanulmányok véleményezése, ezen tanulmányok készítésében való részvétel, hitelkockázati monitoring tevékenység: negyedéves és ad-hoc monitoring egyaránt, hitelezéssel kapcsolatos belső anyagok, szabályzatok véleményezése, ezen anyagok készítésében való részvétel, hitel iskolában, illetve más belső hitelezési tanfolyamokon részvétel előadóként
  • Elvárások: szakirányú felsőfokú végzettség, 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat, magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, MS office csomag felhasználói ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: K&H Bank Zrt.>