A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos továbbképzéséről, szakmai fejlődéséről. Az építéshelyen kivitelezésben dolgozók téli és nyári teljes munkaruházatot kapnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

MŰVEZETŐ (ÚTÉPÍTÉS)

(Job-ID: req35876)

Feladatok

  • útépítési munkák koordinálása
  • saját fizikai létszám irányítása
  • alvállalkozókkal való munkavégzés összehangolása, irányítása
  • műszaki ellenőrrel történő kapcsolattartás
  • kimutatások készítése és kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú építőipari végzettség (technikum)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • ELŐNY: építőipar területén szerzett művezetési tapasztalat

A győri régió útépítő csapatába keresünk határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró MŰVEZETŐ munkatársat. Művezetőként feladata lesz többek között az útépítés során az alvállalkozók, fizikai dolgozók építéshelyi irányítása. A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projektek helyszínei változnak, ami utazással jár. A munkahelyre történő eljutáshoz cégünk szolgálati gépkocsit biztosít. Az ideális jelölt rendelkezik néhány év útépítésben szerzett szakmai tapasztalattal, jól bánik a hozzá beosztott munkásokkal, kezelni tudja az esetleges konfliktusokat, és nem okoz neki gondot a problémák eredményes megoldása sem. Előny, ha rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel és jól tud alkalmazkodni az építéshelyi körülményekhez. Amennyiben Ön kezdő építőtechnikus vagy építőmérnök, az sem akadály. ha kész tanulni, érdekli a területre jellemző változatosság és kihívás, akkor nálunk a helye. Munkáját versenyképes fizetéssel honoráljuk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

STRABAG ÁLTALÁNOS ÉPÍTŐ KFT
Tóth Andrea Anna
Gábor Dénes utca 2. Infopark D
H-1117 Budapest

strabag hu