Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához.

Művezető - Szeged

A munkakör célja:

  • Szervezi és irányítja az üzemi műszakot,valamint felügyeli az üzemi dolgozók munkáját.

Feladataid lesznek:

  • az üzem feldolgozó tevékenységének koordinálása a termelésvezető közvetlen irányítása mellett,
  • az üzem minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági követelményeinek, tűzrendészeti, üzembiztonsági, munkafegyelmi, munkavédelmi előírásainak és a gyártási utasításoknak a betartatása és betartása,
  • az üzem feldolgozó és csomagoló vonalainak irányítása, valamint a raktári anyagmozgások koordinációja, mennyiségi és minőségi átvételének felügyelete,
  • a termelési tervekben megadott termékeket megadott receptúrák szerint a legjobb minőségben a kívánt mennyiségben és határidőre való legyártatása, a gyártási veszteség és egyéb selejtek normán belüli tartásával,
  • valamint a dolgozók munkaügyi adminisztrációjának pontos és naprakész biztosítása.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • rendelkezel felsőfokú élelmiszeripari végzettséggel,
  • 1-2 éves hasonló munkakörben, termelési területen szereztél élelmiszeripari szakmai és vezetői tapasztalatot,
  • tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet,
  • magabiztosan kezeled az MS Office-t,
  • határozott, talpraesett, megbízható és önálló vagy.

Előnyt jelent, ha:

  • 5 évnél hosszabb ideig dolgoztál vezetőként az élelmiszeriparban/tejiparban.

    A Sole-Mizo Zrt. Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat.
    A Sole-Mizo Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát.