NYUDUT Kft.
  • Cégünk út és közműépítéssel valamint nagytömegű földmunkákkal foglalkozik, főleg Nyugat-Magyarországon valamint Budapest nyuagti részen. Tevékenységünket az ipari szegmensben végezzük.

  • Művezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Építéshelyszíni művezetés út és közműépítés terén, munkahelyi szervezés, brigádok munkájának szakszerű irányítása, építési napló vezetése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felelősségteljes munkavégzés, csapatmunka készség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent útépítésben szerzett vezetői tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      Stabil háttér, magas jövedelem, nagymértékű segítség a munkák sikeres elvégzésében, céges autó, mobiltelefon, laptop, nincs ottlakásos munkavégzés.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Kivitelező, General kivitelező
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Magyar - Anyanyelvi szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye

    Havi nettó fizetési keret:

    500 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    Iskolai végzettséget igazoló okmányok másolata, szakmai önéletrajz.