Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szabadics Közmű- és Mélyépítő ZRT. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat mélyépítési, vízépítési munkáinak folyamatosan bővülő feladatai ellátására

Művezető / Munkahelyi mérnök

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
  • Kivitelezés napi munkafolyamatainak követése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
  • Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt
  • Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • FMV jogosultság

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Piacképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Munkavégzéshez szükséges telefon, laptop, gépjármű

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: SZABADICS Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Művezető / Munkahelyi mérnök
  • Hirdető cég: SZABADICS Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében Kivitelezés napi munkafolyamatainak követése Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján
  • Elvárások: Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség Hatékony kommunikációs képesség Számítástechnikai ismeretek „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19