Whitefield Management Kft.

Művezető – magasépítés

FŐBB FELADATOK:

  • A kivitelezési feladatok folyamatos helyszíni minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Adatgyűjtés a munkák ütemezéséhez
  • Tervek beható ismerete, ellenőrzése
  • Tervszolgáltatás alvállalkozók részére
  • Biztonságos és tiszta munkaterület megkövetelése
  • A folyamatok naprakész ismerete, napi beszámolás felettesnek
  • Alvállalkozói teljesítések mennyiségi és minőségi felmérése
  • A felettes által kiadott ellenőrzések elvégzése, részleteiben:
    • munkafolyamatok folyamatos felügyelete
    • alvállalkozók létszámának és munkájának napi ellenőrzése
    • munkaterület folyamatos ellenőrzése
    • információk átadása felettesnek
    • vevői módosítások elkészültének ellenőrzése
    • hibajegyzék felvétele
    • hibajavítás megtörténtének ellenőrzése, jelentése felettesnek
    • részvétel kooperációs értekezleten

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-5 éves lakásépítési tapasztalat vagy szakirányú végzettség
  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Szervezetünk belső kommunikációs és szakmai támogató informatikai rendszerei működésének elsajátítása és napi szintű alkalmazása
  • Megszerzett vagy folyamatban lévő szakirányú végzettség (építész- vagy építőmérnök, technikus)
  • Büntetlen előélet
ELVÁRT KOMPETENICÁK:
  • hatékony kommunikációs készség
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmas, önálló munkavégzésre és csapatmunkára képes személyiség
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kapcsolat kialakítása és fenntartása kollégákkal és a partnereinkkel
  • informatikai megoldások használatára nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A megjelöltnél hosszabb szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • igényes munkahelyi környezet
  • versenyképes jövedelem
  • a fejlesztési elképzelésekre nyitott stáb
  • szakmai fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Műszaki ellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Étkezési jegy, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1082 Budapest

Jelentkezéséhez, kérjük, csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!