PIR hőszigetelő termékeket valamint légtechnikai rendszereket gyártó cég megnövekedett feladatainak ellátása érdekében új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Művezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Gyártási terület felügyelete, irányítása,
    • Termelési tervek teljesítése,
    • Folyamatos és gördülékeny termelés biztosítása,
    • Hatékonyság fejlesztése,
    • Munkafolyamatok optimalizálása,
    • Minőségbiztosítás fenntartása,
    • Árumozgás felügyelete és koordinálása,
    • Csomagolás irányítása,
    • Gyártás és logisztikai feladatok megszervezése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. középfokú végzettség (technikum)
    • Angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)
    • MS Office programok magabiztos használata,
    • Önálló, talpraesett személyiség,
    • Kommunikatív, erős problémamegoldó képességgel rendelkezik,
    • Precíz, pontos lelkiismeretes munkavégzés,
    • Gyors helyzetfelismerés
    • Munkához való rugalmas hozzáállás
    • Emberek irányításában és munkafolyamatok megszervezésében gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség (műszaki terület, autóipar)
    • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség,
    • Stabil vállalati háttér,
    • Családias légkör,
    • Kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Minőségbiztosítás
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8300 Tapolca, Keszthelyi út

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes, szakmai önéletrajzát.