Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A 24 éves múltú Grabarics Építőipari Kft. generálkivitelező cég, a magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője. Vállalatunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Projektmegvalósító csapatunkba keresünk lelkes, tettre kész

MŰVEZETŐT!

Ha a csapatunk tagja szeretnél lenni, legyen:

  • magasépítő technikumi végzettséged;
  • legalább 3-5 éves tapasztalatod a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • legalább 2 éves tapasztalatod a fizikai dolgozók irányításában;
  • jellemző rád az önállóság;
  • problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiséged;
  • jó szervezőkészséged;
  • saját autód és hozzá jogosítványod.

Művezetőként ezek lesznek a feladataid:

  • fel- és levonulás megtervezése, lebonyolítása;
  • az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása;
  • a fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése;
  • anyagmozgások rögzítése a raktár programunkban;
  • mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása;
  • az optimális eszköz- és gépkihasználás biztosítása;
  • naprakész adminisztráció vezetése;
  • folyamatos minőség-ellenőrzés az építkezésen.

Ezt nyújtjuk a művezetőinknek:

  • határozatlan idejű szerződést;
  • változatos, izgalmas szakmai feladatokat;
  • versenyképes fizetést és projekt prémiumot;
  • saját autó használatának a költségtérítését;
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha illik Rád a kiírás, küldd el a jelentkezésed még ma!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Grabarics Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Művezető (építőipar)
  • Hirdető cég: Grabarics Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: fel- és levonulás megtervezése, lebonyolítása; az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása; a fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése; anyagmozgások rögzítése a raktár programunkban; mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása; az optimális eszköz- és gépkihasználás biztosítása; naprakész adminisztráció vezetése; folyamatos minőség-ellenőrzés az építkezésen.
  • Elvárások: magasépítő technikumi végzettséged; legalább 3-5 éves tapasztalatod a magasépítésben, generálkivitelezésben; legalább 2 éves tapasztalatod a fizikai dolgozók irányításában; jellemző rád az önállóság; problémamegoldó, rugalmas, terhelhető személyiséged; jó szervezőkészséged; saját autód és hozzá jogosítványod.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-17