GLÓRIA INGATLANFEJLESZTÉSI ÉS BEFEKTETÉSI KFT.

Építkezésre

művezetőt

keres a Glória Kft.

    Budapest, XIII. kerületben folyó 324 lakásos kivitelezési projekt helyszíni munkavezetői feladataira (befejező munkák).

Feladatok:

  • Alvállalkozók tevékenységének helyszíni irányítása, ellenőrzése
  • Az alvállalkozói szerződésekben foglaltak betartásának folyamatos ellenőrzése
  • Műszaki tevékenységek dokumentálása, felmérése, változások figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Építőipari végzettség
  • Microsoft Office irodai alkalmazások, felhasználó szintű ismerete
  • Kezdő és gyakorlati tapasztalattal rendelkezőkre is számítunk

Szükséges kompetenciák:

  • Megbízható, minőségorientált, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Tulajdonosi szemlélet, sikerorientáltság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság, csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem 2019.
  • Szakmai fejlődés, gyakorlat,

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Műszaki ellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.