Trenkwalder Kft.

Több mint 20 éve építőiparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk építésvezető, művezető kollégát.

Magas-, mély-, közműépítési projektek teljes körű kivitelezésnek koordinálására.

Polgári központjával a cég nemcsak Hajdú-Bihar, hanem jellemzően Borsod megyében is folyamatos résztvevője több projektnek is.

Művezető/ építésvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Magasépítészeti projektek koordinálása
  • Fő és alvállalkozókkal folyamatos kapcsolattartás
  • Saját dolgozói létszám és alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Határidők és munkavédelmi előírások betartatása
  • Alapanyag és egyéb megrendelések nyomon követése
  • Tervrajzok folyamatos ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, építésztechnikus végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 év szakmai és vezetői területen szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat teljes körű építési projektek koordinálásban és ellenőrzéseben
  • Magasépítészeti projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű rajzolvasás
  • Problémamegoldó készség, talpraesettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Változatos munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Miskolc