Emineo Kft.
  • Budán, az I. kerületben működő Emineo Magánkórház minőségi és emberközpontú járóbeteg szakrendelésekkel, valamint 18 ágyas exkluzív fekvőbeteg osztályán két korszerű műtővel várja pácienseit.

  • Munkatársat keresünk

    MŰTÉTI KOORDINÁTOR

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Műtétek megszervezése a beteg műtéti előjegyzésétől kezdve, az előzetes vizsgálatok lebonyolításán keresztül egészen a kontrollvizsgálatokig

      Páciensek informálása, időpontok egyeztetése

      Szoros kapcsolattartás a kórház egyéb részlegeivel

      Adminisztráció, betegdokumentáció készítése

      Pénzkezelés, számlák kiállítása a páciensek felé

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felsőfokú végzettség

      Ms Office programok magabiztos ismerete

      Társalgási szintű angol nyelvtudás

      Alkalmasság csapatban történő munkavégzésre

      Kiváló szervező- és kapcsolatteremtő képesség

      Udvarias magatartás, ügyfélorientált attitűd

      Precíz, lelkiismeretes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Egészségügyben szerzett néhány éves munkatapasztalat

    Amit kínálunk:

      Színvonalas, barátságos, stabil munkakörnyezet

      Versenyképes fizetés

      Csapatszellem

      Változó munkarendben történő munkavégzés (8-16, 10-18, 12-20)

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi asszisztens
    • Egészségügyi szakember
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1016 Budapest, Hegyalja út 7-13.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!