Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

MŰSZERÉSZ, TECHNIKUS

munkatársat keresünk.

    A Komax Thonauer Kft. az autó-, az elektromos és az elektronikai ipari gyártás területén kínál teljes körű automatizálási megoldásokat vevői számára. Svájci tulajdonban lévő cégünk bővíti célgépes csapatát, ennek keretében keresünk műszerész, technikus kollégát.

Új kollégánk fő feladata a mechanikai és elektromos szerelés.

  • elektromos szekrény szerelés
  • huzalozás, kábelcsatorna kiépítése, kábelek elrendezése
  • elektromos elemek beépítése
  • forgácsolási feladatok elvégzése
  • pneumatikus elemek ismerete és azok beszabályozása
  • együttműködés a tervező mérnök kollégákkal

Elvárások

  • mechanikai, mechatronikai, vagy elektronikai szakirányú középfokú végzettség
  • min. 2-3 év gépek mechanikus, elektromos, pneumatikus rendszerének szerelésében szerzett gyakorlat
  • műszaki rajz olvasás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • angol nyelv ismeret (középszintű)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előnyt jelenthet célgép gyártás területén szertett gyakorlat, szerszámgépek (marógép, eszterga, köszörű) kezelésében szerzett gyakorlat, magasabb szintű számítástechnikai és vezérlés technikai ismeretek (CAD/CAM, PLC), angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

    Amit mi kínálunk: szakmai kihívás, dinamikusan fejlődő, műszaki környezet, kellemes és jól felszerelt munkakörülmények, nemzetközi csapat, prémium.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budakeszi, 2092 Tiefenweg utca 14-16.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszerész / technikus
  • Hirdető cég: Thonauer Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budakeszi
  • Feladatok: elektromos szekrény szerelés huzalozás, kábelcsatorna kiépítése, kábelek elrendezése elektromos elemek beépítése forgácsolási feladatok elvégzése pneumatikus elemek ismerete és azok beszabályozása együttműködés a tervező mérnök kollégákkal
  • Elvárások: mechanikai, mechatronikai, vagy elektronikai szakirányú középfokú végzettség min. 2-3 év gépek mechanikus, elektromos, pneumatikus rendszerének szerelésében szerzett gyakorlat műszaki rajz olvasás felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek angol nyelv ismeret (középszintű)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Thonauer Kft>