MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság
Munkatársat keresünk

Műszerész

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületfelügyeleti berendezések, rendszerek felülvizsgálata, ellenőrzése, dokumentálása
  • Kazánházi, hőközponti, szabályzókörök, vezérlések felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Klímaberendezések, légkezelő berendezések és vezérlések, terepi egységek felülvizsgálata, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú gyengeáramú műszerész, vagy elektrotechnikus végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunka
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • számítógépes ismeret
  • teljesítményelektronikai berendezésekre vonatkozó ismeret
  • gyengeáramú, biztonsági berendezések, rendszerek működésére vonatkozó ismeret

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli (cafetéria) juttatások
  • Csapatmunka egy lendületes közösségben
  • Folyamatos, támogatott szakmai képzés
Munkavégzés helye: Magyarország területe, de elsődlegesen Budapest Nemzetközi Repülőtér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát.