A kanadai tulajdonú, nemzetközi és hazai piacon is elismert Eclipse Automation Hungary Kft. egyedi célgép tervező és gyártó csapatába

MŰSZERÉSZT

keresünk

FŐBB FELADATOK

  • Elektromos elosztók összeszerelése és huzalozása
  • Gépek kábelezése
  • A beüzemelési munkában való aktív közreműködés
  • Esetleges hibaelhárítási feladatok felderítése és elvégzése
  • Folyamatos együttműködés a kapcsolódó területekkel

ELVÁRÁSOK

  • Műszerész / Elektrotechnikai technikus/ Automatizálási technikus végzettség vagy tapasztalat ezen a területen
  • Elektromos kapcsolási rajzolvasási készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • Angol nyelvtudás
  • Biztonságtechnikai megoldások és ipari bus rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Országos viszonylatban is kiemelkedő bérezés + cafeteria
  • Szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Stabil munkahelyet töretlenül fejlődő cégünknél

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Eclipse Automation Hungary Kft. – Veszprém, továbbá belföldi partnereink telephelye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Kattints a „JELENTKEZEM” gombra és küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat!