ATYS-CO Kft
Munkatársat keresünk

Műszerész

pozícióba.
Több, mint 25 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás területén tevékenykedő Társaságunk algyői telephelyére keressük új Munkatársunkat Műszerész pozícióba.

Mind pályakezdő, mind tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel az automatizálási rendszerek technológiai helyszíneken történő kivitelezésében,
  • Kábelek fektetésében való részvétel,
  • Kábelnyomvonalak kiépítésében való részvétel,
  • Kábelvégek kiképzése,
  • Műszaki huzalozási rajzok értelmezése és ez alapján kábelek, elosztó szekrények bekötése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Technikus végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Tartósan vidéken töltött munkákban való részvétel,
  • Lelkes, elhivatott mentalitás,
  • Kiváló képesség csapatban dolgozásra,
  • Fejlődésre való nyitottság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szerelésvezetői szerepvállalás (tapasztalt szakember esetén),
  • Olaj- és gázipari jártasság,
  • Tűzvédelmi szakvizsga megléte,
  • Villanyszerelői szakképesítés megléte.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely;
  • Összetartó csapat remek hangulattal;
  • Cafeteria (szabadon választható elemekkel);
  • Egészségközpontú szemlélet (Mint pl. gyümölcsnap, irodai masszázs, stb.).

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6750 Algyő

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!