Műszeres Karbantartás Vezető Tervező

A munkakör célja

Szakmai támogatással működteti a Tárolás & Keverés blokk műszeres karbantartás-irányítás folyamatot, beleértve a preventív és korrektív karbantartási munkákat. Napi szinten felügyeli a gépek és berendezések javítását, a mechanikai integritást, megbízhatóságot, rendelkezésre állást, a biztonság biztosítása és a költséghatékonyság fenntartása mellett.

Főbb feladatok:

  1. Koordinálja a (Kőolaj, PB, Fűtőolaj keverő és tároló, Felső tároló és gázolajkeverő, és a Motorbenzin keverő és tároló üzemek- későbbiekben TÁK ÁT-) gépek és berendezések műszeres karbantartási tevékenységeit, és a meghibásodások gyökérok elemzését (RCFA). Szükség szerint kezdeményezi a változtatások végrehajtását. Az SAP rendszerben kezeli a munkamegrendelések folyamatát a bevezetett E2E folyamatnak megfelelően, felügyeli a megrendelt munkák teljesülésének megvalósítását, mind mennyiségi mind minőségi értelemben.
  2. Felelős a TÁK AT műszereinek munka megrendelések kezelésért, ütemezésért, a megrendelésekhez tartozó műszaki adatbázis aktualizálásáért, az Üzemeltetéssel és az Egy-szervízcéggel történő optimalizálásért, valamint a megrendelések időbeli lebontását tartalmazó TMK tervek elkészítésért, és végrehajtásáért.
  3. Szakértői tevékenységeket végez a TÁK ÁT műszeres berendezéseinek megbízhatóságának, rendelkezésre állásának és biztonságának növelése érdekében, felelős az allokált karbantartási költségterv optimális felhasználásáért.
  4. Saját szakterületén, az érvényben lévő jogszabályi előírásoknak megfelelően együttműködik a belső utasítások, szabályozások frissítésében és kidolgozásában.
  5. Részt vesz az üzemzavarok/balesetek gyökérokainak meghatározásában, a meghatározott akciók/feladatok kidolgozásában és végrehajtásában. Támogatja az TÁK AT-t az FMB, Eiffel, beruházási és tartálykarbantartási projektekben.
  6. Felelős az ÜBK (Üzem Biztonsági Készlet) készletek meghatározásáért, a bérmunkában végzett javításokért, az ÜBK készletek felülvizsgálatáért, a készletek optimalizációjáért.
  7. Felelős a tárgyi eszközök költség ráfordításainak TCO szemléletű elemzéséért, azok alapján az árajánlatok és kalkulációk felülvizsgálatáért, a műszaki tartalom és megvalósíthatóság figyelembevételével.
  8. Kezeli az Egy-szervízcéggel kapcsolatos garanciális igényeket. Az Egy-szervízcégtől és az alvállalkozóktól átveszi és archiválja a javított eszközökkel kapcsolatos dokumentációkat.
  9. Munkáját a Minőségcélok elérésének érdekében a minőség-irányítási, környezet-irányítási, egészségvédelmi, munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzvédelmi előírások szerint végzi, és a vonatkozó utasításokat betartja.

Elvárások

  • Szakirányú műszeres/villamos egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek: SAP PM, MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Precizitás, jó problémamegoldó és szervező képesség, jó elemző képesség
  • Felelősség tudat
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Olajipari rendszerek ismerete
  • Szakterületre vonatkozó hazai és nemzetközi jogszabályi környezet ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.