Kromat Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Műszeres analitikus

A Kromat Műszerforgalmazó Kft legdinamikusabban fejlődő és növekvő FEPtest székesfehérvári laboratóriuma keres MŰSZERES ANALITIKUS munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

Az alábbi feladataid lesznek nálunk:
• A cég analitikai munkáiban való aktív részvétel;
• Műszeres és klasszikus analitikai mérések előkészítése, elvégzése;
• HPLC, GC és egyéb analitikai műszer használata;
• Adatok felvétele és elektronikus rögzítése;
• Műszeres módszerfejlesztések, validálások, verifikálások megtervezése, elvégzése és GMP szerinti dokumentálása;
• Jegyzőkönyvek elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárásaink a következőek egy megfelelő jelölttel szemben:
• Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész;
• Önálló munkavégzés, -tervezés;
• Legalább középfokú angol nyelvtudás;
• Legalább 2-3 éves analitikai műszer (HPLC) gyakorlat;
• Csapatmunkára való képesség, kreativitás;
• Analitikai gondolkodás;
• Precíz munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent nálunk:
• Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

• Változatos feladatok, ösztönző, modern munkakörnyezet;
• Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
• Elkötelezett, támogató, fiatalos, összetartó csapat;
• Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
• Versenyképes juttatási csomag utazás támogatással.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését a "Jelentkezem" gombra kattintva, küldje el önéletrajzát a pozíció és a fizetési igény megjelölésével.