A világ egyik vezető energiaipari vállalata számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártásfelügyelet, gyártásirányítás;
  • Határidő követés a gyártási finomprogram alapján;
  • A folyamatos gyártás zökkenőmentes biztosítása;
  • A termelés megfelelő hatékonyságának biztosítása;
  • Beosztottak munkájának irányítása, munkafegyelem betartatása;
  • Gyártástechnológia betartatása (CNC profil köszörülés, CNC marás, szikraforgácsolás és lakatos munkák);
  • Munka-, tűzvédelmi- és minőségirányítási szabályzatok betartatása;
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki gépipari szakirányú végzettség;
  • Forgácsolásban szerzett több éves tapasztalat;
  • Legalább 2 év műszakvezetői tapasztalat;
  • Műszaki rajz ismeretek;
  • Számítógép felhasználói szintű ismeretek;
  • Több műszakos munkarend vállalása.
Előny:
  • CNC programozási ismeretek (NX; Creo);
  • Angol és/vagy német nyelvtudás;
  • SAP rendszer termelési modul ismerete;
  • Lean és 5S ismeret.

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális szervezeti háttér;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelem-csomagot;
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet.
Egyéb informáciüók:
  • Munkavégzés helye: Budapest XV. kerület;
  • Munkarend: 3 műszak.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület