Ha szeretnél hosszútávon egy folyamatosan fejlődő, modern, stabil környezetben, kiemelkedő juttatások mellett munkahelyet találni, akkor várjuk a jelentkezésed az alábbi munkakörre:

Műszakvezető – Termelési terület

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

  • Multinacionális munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlősédi lehetőség

Ezek a feladatok várnak rád:

  • A műszakjához tartozó termelő sorok gyártási igények alapján történő működtetése
  • A munkavédelmi és ergonómia szempontok kiemelt felügyelete
  • Folyamatok felügyelete figyelembe véve hatékonysági elvárásokat (mutatószámokat)
  • A felmerülő problémák kezelése, együttműködés a karbantartási és logisztikai szervezettel
  • A műszakra vonatkozó jelentések (állásidő követés, minőségi problémák, anyagellátási problémák, géphibák) dokumentálása
  • Javaslat tétel a termelési területek hatékonyságának növelésére
  • Részvétel a vevői reklamációkra hozott intézkedések követésében
  • A területére vonatkozó rend és szabályok betartása/betartattása
  • Indokolt esetben felelősségre vonások kezdeményezése, dokumentálása
  • Részvétel az új termékek bevezetésénél, ezzel kapcsolatos képzéseken (külföld is)
  • A dolgozói képesség mátrix (skill matrix) követése, aktualizálása
  • Új dolgozók betanításának felügyelete, megszervezése
  • Javaslat tétel a dolgozók képzésével, pozíció váltásával kapcsolatban
  • Hétvégi túlórákra vonatkozó igény kezdeményezése, megszervezése
  • Szabadságok, egyéb távollétek, engedélyezések kezelése, követése

Te vagy a mi emberünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Multinacionális környezetben szerzett több éves tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat (minimum csoportvezetői szinten)
  • Alapszintű Lean elvek ismerete (5S, folyamat veszteség – értékáram elemzés)
  • Középfokú műszaki irányú végzettség
  • Határozott következetes fellépés, jó kommunikációs képesség (szóban és írásban)
  • Célorientált feladatkezelés

A feladatok ellátásánál előnyt jelent, ha

  • Rendelkezel alap szintű angol nyelvtudással

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, kérlek önéletrajzod a pozíció megnevezéssel küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva.