Csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Műszakvezető / Technológus

Főbb feladatok, felelősségi körök:

  • Az irányítása alatt álló dolgozók munkájának szervezése, ellenőrzése
  • Vállalati standardok betartása és betartatása
  • Termelési mutatók (OEE, Produktivitás, Selejt) folyamatos javítása
  • Szerszámcsere, Gépbeállítás
  • Üzemi rend fenntartása
  • Hatékonyságjavító intézkedések megtétele
  • Szoros együttműködés a Társosztályokkal – Minőségbiztosítás, Logisztika, Karbantartás

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, felsőfokú műszaki végzettség előny
  • Műszakvezetői / Technológusi tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, terhelhetőség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

FELSŐZSOLCA

Ha fenti ajánlat elnyerte tetszését, küldje el önéletrajzát.