AmRest

Műszakvezető - Székesfehérvár

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

Colonel Harland Sanders első éttermének megnyitásakor csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.” Büszkék vagyunk a munkatársainkra, akik nap mint nap kiváló munkát végeznek az éttermeinkben, és óriási egyéni és vállalati hőstetteket visznek véghez! Ez teszi igazán sikeressé a KFC-t! Már csak Te hiányzol a titkos receptünkhöz!

AMIT NEKED KÍNÁLUNK

Teljesítményalapú bónuszrendszer

Cafeteria

Professzionális betanulás és manager tréning

Gyors és valódi karrierlehetőség; hazai és külföldi előre lépési lehetőségek

Emberközpontú, barátságos és dinamikus munkakörnyezet

25% - os kedvezmény KFC, Starbucks, Pizza Hut márkáinkhoz

A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése

A KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása

A KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás

Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

JELENTKEZZ, HA:

Van tapasztalatod vendéglátás területén

Vezettél már csapatot

Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel

Számodra is a vendég az első

Kiváló problémamegoldó képességed van

Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Ismerj meg minket és legyél Te is tagja a KFC csapatnak!

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.