Starbucks Coffee (AMREST KÁVÉZÓ KFT.)

Küldetésünk, hogy felpezsdítjük és gazdagítjuk a lelket: egy ember, egy csésze, egy közösség, egy időben.

Munkatársaink, akiket mi Partnereknek hívunk, keltik életre a Starbucks küldetését

Csatlakozz a Starbuckshoz, mint:

Műszakvezető

a Nyugati téren található üzletünkbe

Milyen feladatok várnak rád Műszakvezetőként?

Nálunk a műszakvezető olyan, mint egy különleges Barista, aki a csapattal együtt megteremti a Starbucks Élményt Vendégeink számára mindamellett, hogy fejleszti vezetői készségeit és felkészül a jövőbeni Manager pozícióra.  Partnereinkkel együtt felelős az üzlet napi működésért, a Starbucks sztenderdek betartásáért, valamint a kávézói célok megvalósításáért kiváló műszakvezetéssel.

Mit hozz magaddal?

  • Tapasztalatot csapatvezetésben vagy műszakvezetésben (iskolai vagy projektvezetői tapasztalat is megfelel)
  • Mosolyt, ami pozitív energiát sugároz mások felé
  • Hosszútávú elkötelezettséget a csapat és a Vendégek iránt
  • Lelkesedést a tanulás és folyamatos fejlődés iránt
  • Alapszintű angol nyelvtudást
  • Nyitottságot a változó műszakokban való részvétel iránt (kora reggeli vagy esti órákban) hétköznap és hétvégén egyaránt

Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtunk neked?

  • Professzionális tréningeket és fejlődési lehetőséget cégünkön belül (menedzsereink 80%-a belső fejlesztési programunkon keresztül fejlődött)
  • Rugalmas munkaidő beosztást (diákok jelentkezését is várjuk)
  • Havi két csomagot a kedvenc szemes vagy kapszulás kávédból
  • Partner kedvezményeket az Amrest márkáinál (Starbucks, KFC, Pizza Hut)
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget
  • Bónuszt új partner ajánlásáért
  • Egy nagyszerű, energikus csapat tagja leszel
  • Helyet, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet
  • Stabil, multinacionális környezetet
  • Hosszútávú karrierlehetőséget (diákok számára is)
  • Kifejezheted egyéni stílusodat az új öltözködési szabályzatunknak megfelelően
  • És azoknak, akik értékelik a szórakozást - Rengeteg Partnereinknek szóló eseményt

Nálunk megtanulhatod:

  • Hogyan kell egy Starbucks Partnerekből álló csapatot vezetni
  • Hogyan kell egy Starbucks üzlet költségeit kezelni
  • Hogyan kell az értékesítést hatékonyan növelni

És még sok mást!

Mindezt egy egyedi környezetben!

Volt már lehetőséged helyettesíteni a felettesedet?

Vezettél már csapatot?

Ha igen, akkor ezt a pozíciót neked találták ki!

Ha szeretnél részese lenni egyedi munkahelyi környezetünknek, miközben mosolyoddal másokat is inspirálhatsz, akkor