Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A több mint 75 éves múltra visszatekintő, német hátterű, családi tulajdonban lévő Schnellecke az autóipar vezető globális logisztikai vállalata, amely több mint 18.000 alkalmazottat foglalkoztat a világ minden táján. Induló győri egységünkhöz keresünk szakmai fejlődésre nyitott, elhivatott munkatársakat.

Műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • A beosztott dolgozók munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése, a munkafegyelem betartása és betartatása
    • A JIS (just in sequence) folyamatok biztosítása a FIFO elv követése mellett
    • A termeléshez kapcsolódó műveleti utasítások elvégzésének és pontos betartásának ellenőrzése
    • Munkaegészségügyi és -biztonsági szabályoknak való megfelelés biztosítása
    • Műszakon belüli problémák megoldása, vevővel való kommunikáció
    • Új megoldások bevezetése a káresemények és munkabalesetek megelőzése, illetve a folyamatok optimalizálása érdekében
    • Gyártóeszközök, gépek, berendezések ellenőrzése és a hibák jelentése
    • Tisztaság ellenőrzése és az 5S biztosítása az egyes munkaállomásokon
    • A JIS folyamatosságának biztosításához szükséges tevékenységek ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettég érettségivel
    • Min. 3 év műszakvezetői tapasztalat (lehetőleg autóiparban)
    • Logisztikai folyamatok, alapelvek ismerete
    • Rálátás az autóipari piac működésére
    • Magabiztos MsOffice ismeretek
    • Beosztottak motiválásának képessége
    • Priorizálás képessége
    • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
    • Targoncavezetői engedély
    • Nagyfokú kezdeményezőkészség és rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Összeszerelési folyamatokban szerzett tapasztalat előny
    • Minőségbiztosítási tapasztalat előny
    • Angol vagy német vagy szlovák nyelv kommunikációs szintű ismerete előny

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
    • Cafeteria
    • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
    • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Hűtőház u. 25.

Jelentkezés magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszakvezető
  • Hirdető cég: Schnellecke Logistics Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: A beosztott dolgozók munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése, a munkafegyelem betartása és betartatása A JIS (just in sequence) folyamatok biztosítása a FIFO elv követése mellett A termeléshez kapcsolódó műveleti utasítások elvégzésének és pontos betartásának ellenőrzése Munkaegészségügyi és -biztonsági szabályoknak való megfelelés biztosítása Műszakon belüli problémák megoldása, vevővel való kommunikáció Új megoldások bevezetése a káresemények és munkabalesetek megelőzése, illetve a folyamatok optimalizálása érdekében Gyártóeszközök, gépek, berendezések ellenőrzése és a hibák jelentése Tisztaság ellenőrzése és az 5S biztosítása az egyes munkaállomásokon A JIS folyamatosságának biztosításához szükséges tevékenységek ellátása
  • Elvárások: Középfokú végzettég érettségivel Min. 3 év műszakvezetői tapasztalat (lehetőleg autóiparban) Logisztikai folyamatok, alapelvek ismerete Rálátás az autóipari piac működésére Magabiztos MsOffice ismeretek Beosztottak motiválásának képessége Priorizálás képessége Kiváló szervező- és problémamegoldó készség Targoncavezetői engedély Nagyfokú kezdeményezőkészség és rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-20
  • Lejárati dátum: 2018-07-11
Állás, munka még: Schnellecke Logistics Hungary Kft.>