A Raben Group 2010 óta van jelen Magyarországon. A vállalat közúti-, tengeri- és légi szállítmányozás, illetve átfogó logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja az ellátási lánc teljes spektrumában. Szállítmányozási és logisztikai vállalatként dunaharaszti telephelyünkre a szállítmányozási csapatunkba keresünk kollégát.

De kit is keresünk pontosan? Olyan kollégát keresünk, aki szereti a pörgést, a napi kihívásokat, érdekli a raktározás és szállítmányozás világa. Amennyiben magadra ismertél, kérlek olvasd tovább a specifikációkat, és várjuk jelentkezésedet, hogy mihamarabb megismerhessünk!
Munkatársat keresünk

Műszakvezető pozícióba

Amit ajánlunk

  • A munkabér és egyéb juttatások teljes mértékű bejelentése
  • Negyedéves bónusz, cafeteria rendszer
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztos, multinacionális háttér
  • Budapestről céges buszjárat / munkábajárási támogatás, gyümölcsnap, kávékártya

Kihívások, feladatok

  • A 25-30 fős raktári dolgozókból álló csapat irányítása és a munkaerő hatékony elosztása
  • Műszakbeosztások elkészítése
  • A raktározáshoz kapcsolódó költségek optimalizálása
  • A munkavédelmi-, biztonsági- és egyéb raktári folyamatok betartása és betartatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább 3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség (logisztikai vagy raktárgazdálkodási végzettség előny)
  • MS Office ismerete (raktár irányítási rendszerek, SAP és angol nyelv ismerete előny)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, csapatban való munkavégzés képessége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Raben Group az egyenlőség elvét képviselő Munkáltató, aki sem életkor, sem bőrszín, sem pedig nem (a terhességet, vagy gyermekek nevelését is beleértve), etnikai hovatartozás, szexuális beállítottság, vagy egészségi állapot alapján nem diszkriminál egyetlen Munkavállalót sem. A kiválasztás, illetve az előrelépés folyamata kizárólag a tudáson, tapasztalaton és képességen alapul. Ugyanezek a szabályok érvényesülnek a belépésre, munkaviszony megszüntetésre, az alkalmazás feltételeire, illetve az előléptetésre és a szakmai fejlődést támogató tréningeken való részvételre.
Adatvédelem: Hozzájárulok ahhoz, hogy a Raben (székhely: Dunaharaszti) állásajánlatára történő jelentkezéshez használt személyes adataim a kiválasztás folyamata során felhasználásra kerüljenek