R.T.B. Étterem Kft.
Csatlakozz hozzánk

Műszakvezető

pozícióba!
Tudtad, hogy padthai wokbar nem csak egy stílusos és népszerű étteremlánc, hanem egy kifejezetten jó hangulatú, munkatársközpontú munkahely?
Mindazok mellett, hogy vonzó fizetéssel és juttatási csomaggal jutalmazzuk dolgozóink odaadását, azon vagyunk, hogy támogassuk az egyéni fejlődést, karrierterveket a padthainál.

Feladatok:

  • Részvétel a napi éttermi munkában, üzletvezetővel való szoros együttműködés
  • Nyitási és zárási folyamatok támogatása
  • Dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása, koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vendéglátás területén szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Lelkes, optimista és energikus, a jó humorérzék pedig mindig csak plusz
  • Gyorsan tanul, nyitott arra, hogy a legjobbat hozzuk ki belőle
  • Igazi csapatjátékos, szeret közösségben dolgozni
  • Kedvességével és segítőkészségével lenyűgözi vendégeinket és kollégáit :)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minimum fél év (5-10 fős csapattal) szerzett vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fizetjük a tréningedet, amelynek helyszíne egy gyönyörű, modern, igazi padthai-os hangulatú tréningszoba és már a tréningen töltött napjaidra is kapni fogsz fizetést!
  • Korrektek vagyunk, ígéreteinket megtartjuk, ha megbízható munkahelyben gondolkozol, ez abszolút a te helyed :)
  • Napi egyszer mi álljuk kedvenc padthai ebédedet és dolgozói kedvezmény vár rád éttermeinkben
  • Mindezeken felül kedvezményes sportolási lehetőség, csapatépítők és egy igazán pörgős csapat vár rád Budán és Pest belvárosában található éttermeinkben!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

350.000 - 425.000 Ft

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10..

Ha magadra ismertél, ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintás után!