Vezéregyéniségeket keresünk, akik helytállnak az autóipar folyamatos fejlődésében, akik elkötelezettek a szakma iránt.
A világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójának budapesti gyáregységébe keresünk új kollégákat műszakvezető pozícióba.
Jelentkezz, ha a járműipar az igazi otthonod, és az Ipar 4.0 részese szeretnél lenni.

Műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártástervezők által meghatározott termelési tervek követése és a prioritások figyelembevételével a gyártósorok maximális kapacitásának kihasználása
  • Termelési folyamatok irányítása és felügyelete, a gyártás anyagi, gyártóeszközbeli és személyi feltételeinek ellenőrzése.
  • A gyártás szakszerűségének biztosítása, a technológia fegyelem betartatása
  • Termékminőség biztosítása
  • Segítségnyújtás az operátoroknak a probléma megoldásban, és az ehhez szükséges döntésekben.
  • A munkatársakkal kapcsolatos személyügyi tevékenység irányítása, beleértve a munkaerő kiválasztását, betanítását, a teljesítmények értékelését, a fegyelmi ügyeket, a biztonságot, valamint a megfelelő munkakultúra megteremtését.
  • A vezetésére bízott dolgozók teljesítményének nyomonkövetése és folyamatos visszajelzés a munkatársak részére
  • Dokumentációk és műszakriportok naprakész állapotban tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakvégzettség
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Méréstechnikai módszerek ismerete
  • Karbantartási rendszerek ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban töltött több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • (Alapbér+Műszakpótlék+Cafeteria+Termelési bónusz)
  • High-tech munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierlehetőség
  • Barátságos, kellemes légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Munkavégzés helye:

X. kerület

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva.