Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet
Csatlakozzon hozzánk

Műszakvezető

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

A késztermék kifogástalan minőségének biztosítása
Irányításával biztosítja a kieső idők minimalizálását, a rendelkezésére álló erőforrások maximális kihasználását
A termeléshez szükséges mennyiségeket egyezteti a  konyhával
A termelés megindítása előtt ellenőrzi a gépek biztonságtechnikai berendezéseit, a személyi- és üzemi higiéniát, majd a termelés folyamán folyamatosan ellenőrzi mindezeket, és a gépek tisztaságát
Élelmiszeripari gyártósori berendezések beállítása
A termelés folyamán a gép műszaki állapotát folyamatosan figyelemmel kíséri, annak meghibásodása esetén a problémát jelzi a töltőüzem vezető helyettesnek
A termelés végén az adagolást leállítja, a gép dolgozóinak a tisztítási munkáját irányítja és ellenőrzi
A műszakjába tartozó munkatársak folyamatos munkavégzését biztosítja, megfelelő helyre irányítja az optimális eredmény elérése érdekében
A kiadott munkafolyamatokat állandóan ellenőrzi
A minőségügyi előírások betartása és betartatása a termelés folyamán a termelésben résztvevőkkel
Felkészíti az új dolgozókat munkába állás előtt elméleti- és gyakorlati munkavédelmi oktatásban részesíti
folyamatosan kapcsolatot tart a társosztályokkal - műszaki, beszerzés, alap és csomagolóanyag raktár, hűtőház, mix konyha, labor és minőségügy
Termeléssel kapcsolatos dokumentációk vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú iskolai végzettség
Megbízható, stabil munkavégzés
Együttműködés és rugalmasság
Csapatszellem
Jó vezetési és kommunikációs képesség
Jó problémamegoldó képesség
3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalatok
Targonca vezetői jogosítvány
Élelmiszeripari végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

Azonnali kezdési lehetőség
Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
Hosszútávú munkalehetőség
Béren kívüli juttatás (jelenléti bónusz, 6 hónap után cafeteria)
Utazási költség támogatása (bérlet 86%, saját gépjármű 15,-/km)
Munkaruhát biztosítunk
Dolgozói kedvezmények
Munkavégzés helye: Környe

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

A jelentkezem gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.

2851 Környe