Maspex Olympos Kft.
Magyarország egyik meghatározó FMCG vállalatának nyárlőrinci üdítőital gyártó üzeme
Bővülő csapatunkba

Műszakvezető

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Alkalmazza, implementálja és támogatja a LEAN eszközeit az irányítása alá tartozó- területen, és munkavállalói körében
    • SAP Termelési modul; Excel (függvények, diagramok, Pivot-tábla) használata
    • A termelési mutatók (KPI) követése, ellenőrzése, használata
    • Biztosítja a tervezett vonalak előírásoknak megfelelő folyamatos termelésének feltételeit (személyzet, anyag, berendezés állapota), szervezi a saját műszakját a többi műszakkal összedolgozva, beosztottakat irányítja
    • A termékek megfelelő minőségben történő ellőállítása, ennek szervezése, ellenőrzése és irányítása
    • Anyagok átvétele, pontos elszámolása, költségtakarékos feldolgozás, veszteségek csökkentése, készletek ellenőrzése
    • Felelős a hatékonyságért, hatékony létszámgazdálkodásért, az üzem műszaki és higiéniai állapotáért,
    • Teljesíti a számára előírt feladatokat, az üzemi dokumentációkat pontosan és naprakészen vezeti
    • Köteles betartani és betartatni az egészségügyi-, tűz- és munkavédelmi ill. élelmiszer-biztonsági (HACCP) rendelkezéseket, valamint a munka –és pihenőidőket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    LEAN rendszer, SAP, Excel magas szintű ismerete

    FMCG, élelmiszeripar területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat

    Három műszakos munkarend vállalása

    Középfokú végzettség (élelmiszeripari-, kereskedelmi-, OKJ technikusi képzés) (felsőfokú végzettség előny)

    Magas szintű koordinációs és kommunikációs készséggel, jó kapcsolatteremtő- és szervezőkészséggel rendelkezik

    Kreatív, nyitott és dinamikus személyiséggel, aki önállóan, lelkiismeretesen és felelősségteljesen végzi a munkáját

    Kiváló probléma megoldó és proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Közép szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem: alapbér + műszakpótlék +bónusz.
    • Munkába járási költségtérítés.
    • Fizetett munkaközi szünet.
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Családias légkör
    • Szakmai és nyelvi képzések

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6032 Nyárlőrinc, Fő utca 1.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát csatoltan küldje meg a "Jelentkezem" menüpont alatt.