A Magyar Posta Zrt.
Logisztikai Igazgatóság
Csomag Logisztikai Központja, Budapesti Csomagkézbesítő Központja és a Nemzetközi Posta Kicserélő Központja

MŰSZAKVEZETŐ

munkatársat keres

A munkakört betöltő feladatai:

  • 30-40 fős feldolgozó csapat vezetése, támogatása, ellenőrzése
  • az adott terület felelős munkaszervezése, a műszakban dolgozó csapat koordinálása
  • szükség esetén fuvarszervezési feladatok ellátása
  • együttműködés, kapcsolattartás a vezetővel
  • jelentések készítése

A munkakör betöltésének követelményei:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat

További információk:

    A munkavégzés helyszínei:
    CSLK -1097 Budapest Fehérakác utca 3.
    BCSK - 2040 Budaörs Gervay M. u.9-11.
    NPKK - Vecsés Liszt Ferenc Repülőtér

    A munkakör betölthető: azonnal

Választható munkarendek:

  • Állandó éjszaka/12 óra
  • Változó munkarend/ délelőtt, délután
  • Folyamatos munkarend /nappal, éjszaka

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Budaörs, Vecsés

Várjuk jelentkezését részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal a LOG-80/2019 referencia számra hivatkozva a Jelentkezem gombra kattintva.