LISS Patrongyártó, Töltő és Forgalmazó Kft.

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok

  • Termelési folyamatok irányítása - három műszakos munkarendben
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése
  • Dolgozókkal kapcsolatos személyügyi feladatok koordinálása (szabadságtervezés, jelenléti ívek, dokumentációk kezelése)
  • Dolgozók teljesítményértékelése
  • Biztonságtechnikai, és környezetvédelmi előírásoknak betartatása
  • Normák, és minőségi előírások betartásának ellenőrzése
  • Dolgozók fejlesztése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Vezető készség, és tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, haladó szintű Word, Excel tudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Klasszikus 3 műszakos munkarend
  • 40% műszakpótlék
  • 100%-os tömegközlekedési bérlet támogatás
  • Cafetéria (OTP SZÉP kártya)
  • Kiemelt jelenléti bónusz
  • Egészségbiztosítási csomag
  • 13. és 14. havi juttatás
  • Munkáltató által biztosított buszjárat

(Celldömölk-Kemenesmihályfa-Kemenessömjén-Ostffyasszonyfa-  Csönge-Uraiújfalu-Nick útvonalon és a Sárvár-Rábasömjén-Rábapaty-Jákfa-Zsédeny-Hegyfalu-Vasegerszeg-Vámoscsalád útvonalon)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9653, Répcelak Petőfi Sándor utca 56.